Napajlnik 650W LC Power Integrator Pro LC6650G-SI V3.1, 80+ Gold, modularno, črno
LC6650G-SI V3.1
Dodaj na seznam želja
Proizvajalec: LC POWER
Razpoložljivost: Na zalogi
Dostava
Dostava
Načini plačila
Načini plačila
Kartično plačilo:
Erste - enkratno
Visa - enkratno
Eurocard/Mastercard - enkratno
Plačilo preko transakcijskega računa:
Zagrebačka banka    HR0223600001101237551
Privredna banka Zagreb    HR8223400091110097793
Erste banka    HR8824020061100695759
Garancija
Garancija
Garancija na izdelek
24 mjeseca
PREDSTAVLJAMO LC6650G-SI V3.1: VRHUNSKO NAPAJANJE ZA VAŠ RAČUNALNIK
IZVRSNA UČINKOVITOST S 80 PLUS GOLD CERTIFIKATOM
TIHI IN UČINKOVITI 135 MM VENTILATOR
Napajanje je opremljeno s tihim 135 mm ventilatorjem, ki zagotavlja učinkovito hlajenje brez nepotrebnega hrupa. Ventilator je zasnovan tako, da samodejno prilagodi svojo hitrost glede na obremenitev sistema, kar zagotavlja optimalno ravnotežje med hlajenjem in tišino. Ta pristop ne le da ohranja komponente hladne, ampak tudi zagotavlja mirno delovno okolje, kar je še posebej pomembno za uporabnike, ki cenijo tiho delovno okolje.
POPOLNOMA MODULARNA ZASNOVA S SLEEVED KABLI
ŠIROKA KOMPATIBILNOST IN POVEZLJIVOST
LC6650G-SI V3.1 je opremljeno z različnimi konektorji, ki zadovoljijo potrebe sodobnih sistemov:
En 20+4-pinski konektor za matično ploščo, ki je združljiv z večino matičnih plošč.
En 4+4-pinski 12V konektor dolžine 600 mm in en 4+4-pinski 12V konektor dolžine 750 mm za napajanje visokozmogljivih procesorjev.
Šest SATA konektorjev za povezovanje trdih diskov in SSD-jev.
Dva PATA konektorja za starejše naprave.
Tri PCI-Express 6+2-pinska konektorja in en visokozmogljiv PCI-Express 5.1 12V-2x6 12+4-pinski konektor za napajanje grafičnih kartic, ki omogoča podporo za več GPU-jev.
NAPREDNE VARNOSTNE ZNAČILNOSTI
OVP (zaščita pred prenapetostjo)
OCP (zaščita pred prekomerno močjo)
OPP (zaščita pred preobremenitvijo)
SCP (zaščita pred kratkim stikom)
SIP (zaščita pred prenapetostjo)
UVP (zaščita pred prenizkim napetostjo)
AKTIVNI PFC IN ŠIROK RAZPON NAPETOSTI
LC6650G-SI V3.1 uporablja aktivno korekcijo faktorja moči (PFC), kar izboljša učinkovitost napajanja in zmanjša harmonične popačenosti. Poleg tega podpira celoten razpon vhodnega napetosti od 100 V do 240 V, kar ga naredi primernega za uporabo po vsem svetu. Ne glede na to, kje se nahajate, to napajanje se prilagodi lokalnim napetostnim razmeram, kar zagotavlja stabilno in zanesljivo delovanje.
EKOLOŠKA ODGOVORNOST
S porabo v stanju pripravljenosti, manjšo od 0,5 W, to napajanje izpolnjuje standarde energetske učinkovitosti ErP 2013. To pomeni, da ne samo da varčujete z energijo, ampak tudi zmanjšujete svoj ekološki odtis. V današnjem času, ko je ekološka ozaveščenost pomembnejša kot kdaj koli prej, LC6650G-SI V3.1 pomaga zmanjšati porabo energije in prispevati k ohranjanju okolja.
DIMENZIJE IN ZASNOVA
Z dimenzijami 86 x 150 x 150 mm je LC6650G-SI V3.1 kompaktno in enostavno se prilega večini računalniških ohišij. Njegov črni kovinski in plastični dizajn zagotavlja eleganten in profesionalen videz, ki se popolnoma ujema z vašo računalniško konfiguracijo. Ne glede na slog vašega ohišja, to napajanje bo dodalo sofisticiranost in funkcionalnost vašemu sistemu.
ZAKLJUČEK
+ pokaži vse
Moč [W]650
SerijaIntergrator Pro
ModularnoDa
Certifikat učinkovitosti80+ Gold
Velikost ventilatorja [mm]135
24-pin ATX0
20+4-pin ATX1
8-pin EPS0
4+4-pin EPS1
12VHPWR (12+4-pin)1
8-pin PCIe0
6+2-pin PCIe3
6-pin PCIe0
SATA6
Molex2
Floppy0
ZaščiteOVP, OCP, OPP, SCP, SIP, UVP
PFC (Power Factor Correction)Aktivni
Dimenzije86 x 150 x 150
Garancija na izdelek24 mjeseca
PogojNovo
+ pokaži vse
Morda bi vas zanimalo...
Napajalnik 650W, MONTECH Gamma II 650, ATX, 120mm vent. 80+ Gold
Napajalnik  850W, ANTEC CSK Pro, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajalnik 750 W, BE QUIET System Power 11, 120 mm ventilator, 80+ Bronze
Napajlnik 750W, CORSAIR CX750, CP-9020279-EU, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajalnik 750W, DEEPCOOL PL750D, 12VHPWR, ATX V3.0, 120mm vent., črn, 80+ Bronze
Napajalnik 750W ASUS Prime, 80+ Bronze, črn
Napajanje 750W, BIT FORCE Supreme GPS-750, 120mm vent., 80+ Gold, modularno
Napajlnik 850W, WHITE SHARK Admiral, 140mm vent., 80+ Gold, modular
Napajanje 750W, MSI MAG A750GL PCIE5 II, ATX v3.1, 120mm ventilator, modularno, 80+ Gold
Napajalnik 1000W, ANTEC CSK Pro, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajanje 850W SEASONIC Core BC-850, ATX, 120mm vent., 80+ Bronze
Napajalnik 650W, DEEPCOOL PN650D, 12V-2x6, ATX V3.1, 120mm vent., črn, 80+ Gold
Napajalnik 850W SEASONIC G12 GC-850, ATX, 120mm vent., 80+ Gold
Napajalnik 650W, THERMALTAKE Smart BM3 Bronze 650W, ATX 3.0, 120mm vent., polu-modularno, 80+ Bronze
Napajalnik 850W, MSI MAG A850GL PCIE5 II, ATX v3.1, 120mm ventilator, modularno, 80+ Gold